نحوه کار سایت

سایت tg118 که مخفف TourGuide118 است به منظور گردآوری و متمرکز کردن اطلاعات فعالان حوزه گردشگری راه اندازی شده است. در فاز اول این سایت، گردآوری اطلاعات راهنماهای تور در دستور کار خواهد بود و در فازهای بعدی اطلاعات مربوط به اقامتگاه های بوم گردی و راننده ها نیز آغاز خواهد شد.

نحوه کار سایت به این صورت است که تمامی افراد راهنمای تور و یا کسانی که علاقه مند به این شغل هستند با عضویت در این سایت و تکمیل اطلاعات درخواست شده، یک صفحه اختصاصی برای خود ایجاد می نمایند. این صفحه شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات حرفه ای و عکس های شخصی است که جستجوگران را برای آشنایی با فرد مورد نظر کمک می نماید. بعد از تکمیل اطلاعات، افراد و آژانس ها این امکان را دارا می شوند که در میان راهنماهای تور جستجو کرده و راهنمای مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین بعد از کار با راهنما این امکان وجود دارد که برای راهنمای مورد نظر نظر گذاشته شود تا سایر جستجوگران با نظرات قبلی بیشتر آشنا شوند.

این سایت کاملا رایگان است و تنها برای عضویت ویژه خود مبلغ 5000 تومان هزینه دریافت می نماید آن هم تنها به این دلیل که وجه تمایزی بین کسانی که برای تور لیدری عزم جدی دارن و بقیه ایجاد شود. عضویت ویژه تنها تفاوتش امکان اعلام شماره تماس برای کاربر است.